PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 130 098
ocen
7,5 10 1 130098
8,3 30
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

Niestety się przeliczyłam ,oglądając 120 minut jak sądziłam bardzo dobrego horroru ,nie zrobił na mnie mega wrażenia jak sądziłam po komentarzach na "filmweb".Pierwszych 40 min filmu można było by zaliczyć do naprawdę nudnych ,,żadnego wprowadzenia do całości ,zero jakiejkolwiek grozy a jedynie nie potrzebnie zmarnowany czas .Prawdę mówiąc film ten równie dobrze można zacząć oglądać gdzieś w 45 min ,i będziemy wiedzieć czego film dotyczy ,"mała dziewczynka opętana przez diabła".Jeśli chodzi o same ukazanie egzorcyzmu w filmu i nadanie mu ciągu zdarzeń wypada pozytywnie z równie przewidywalnym zakończeniem.Sam diabeł jest dobrze ukazany ,a to co dzieje się z dziewczynką w pokoju ,nocą może rzeczywiście wystraszyć dlatego nie polecam nikomu obejrzenia seansu za dnia. Porównując filmy o egzorcyzmach lat dzisiejszych mogę śmiało powiedzieć że bronią się szybko rozwijającym się wątkiem głównym i nie trzeba długo czekać na pierwszy symptomy opętania jak w przypadku tego filmu 9/10 w latach mojego dzieciństwa ,ten film mnie przerażał od a do z teraz niestety góra 5/10.

debora_filmweb_filmaniak

"Prawdę mówiąc film ten równie dobrze można zacząć oglądać gdzieś w 45 min..."

Nie byłoby wiadomo, w jaki sposób zostało uwolnione Zło (Pazuzu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones