PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31772}

Hondo

6,8 682
oceny
6,8 10 1 682
Hondo
powrót do forum filmu Hondo

Al Bundy

ocenił(a) film na 10

Hondo - ulubiony film ala bundyego :)

akasza85

jeszcze tata psychopata :]

akasza85

Właśnie oglądam Ala :) Nie wiem już który raz.
Hondo był dla niego najważniejszy.
PsychoDad

Mimadster

A jednak ten film to nie lipa:)

Mimadster

Tak pamiętam ten odcinek jak chciał obejrzeć Hondo które jest emitowane raz na 20 lat ;)

siuzian

Raz na 17 lat,taki szczegół :)

akasza85

Właśnie Al powiedział o Hondo i z ciekawości trafiłem tu... kto by pomyślał Al lubi westerny.

suidakra77

Heh, ostatni odcinek 2 sezonu, właśnie oglądam :)

ocenił(a) film na 7
Hechter

2 sez. odc.35

deconstramus

i jeszcze sezon 8 odcinek 21

ocenił(a) film na 10
suidakra77

Al lubi jeszcze "Butch Cassidy i Sundance Kid" :) to też niezły film (pokazują to w odcinku o wypożyczalni filmów jak wybiera z Peggy VHSa na wieczór, to jedyny film z całej wypożyczalni jaki podoba sie obojgu i przy jakim sie pukali ).

akasza85

Pamiętasz może, który to odcinek?

ocenił(a) film na 10
WielkiSzu

odcinek z Hondo to 2 sezon odc 35, a odcinek z wypożyczalnią to chyba 8 sezon odc 24, pozdrawiam

akasza85

35 odcinek licząc od początku serialu. W drugim sezonie jest to 22gi, a zarazem finałowy odcinek sezonu.

akasza85

haha zgadza się, najlepszy film Ala - Hondo, a serial - Tata Psychopata :)

użytkownik usunięty
akasza85

Właśnie przerwałem ten odcinek żeby zajrzeć i dowiedzieć się o co cho...:) Skoro Al poleca muszę obejrzeć:)

ocenił(a) film na 5
akasza85

dokladnie, dlatego warto zobaczyc;P

akasza85

A nie czasem Shane?

ocenił(a) film na 10
MannyPacquiao

Shane? Nie pamietam tego z żadnego odcinka Bundych, ale to jest z Carradinem, i do tego western, więc kto wie :)

akasza85

Tytuły Shane i Hondo padają z ust Al'a w tym samym odcinku (bodajże ostatni z drugiego sezonu) ;)

akasza85

Mam juz na kompie jutro oglądam - Al mam nadzieje ze sie nie mylisz :)

akasza85

ŚWB s08e24

akasza85

Ja również trafiłem tutaj poprzez Ala Bundy'ego :) Wczoraj leciał odcinek gdzie Al czekał na Hondo w TV :) I tak mi się dzisiaj przypomniało więc pomyślałem, że sprawdzę czy w ogóle istnieje taki film i proszę, istnieje. A zawsze sądziłem, że to wymysł twórców serialu.

akasza85

Hehe, właśnie dlatego tutaj trafiłem :D

akasza85

Moi drodzy, piękny post ponieważ Hondo zdecydowanie kojarzy się z Mistrzowskim Alem <3 Ale nie zapominajmy o tym ze "Charles Bronson miał gnaty! I zabijał nimi szmaty". Oraz o piosence, ktorej szukal, cytuje "uummmmmmmmm him" ktora pozniej znalazlem na yt, dzieki Alowi - a mianowicie - Arthur Alexander - Anna (go to Him) 1962 I przyznam ze spodobala mi sie tak jak Hondo ;) Pozdrawiam fanow Ala i ludzi ktorzy naprawde doceniaja taki humor, gdyz jest on najlepszy na swiecie ;) Pozdro dla zalozycielki posta, dzieki niemu moglem sie wypowiedziec. Piona ó/

akasza85

też przez niego zajrzałem :D

może niedosłownie, bo z pamięci, ale postaram się zachować sens:

- o niewiele prosiłem i Bóg mi świadkiem, że tyle dostałem

- Al, to nie Twoja sprawka?
- przysięgam na życie Twojej matki, nie.

- kto po łące jedzie, kto po żonie się przejedzie?

- myślałam, że twierdzą każdego mężczyzny jest dom
- tak, ale najpierw musi zabić smoka, który w niej mieszka

-

akasza85

Właśnie leci ten odcinek w ATM Rozrywka. Kapitalny

użytkownik usunięty
akasza85

He he, jeden z lepszych odcinków :) (aż żal było patrzeć, jak siedzi uwięziony w sklepie, a tak bardzo chce obejrzeć ten film :))

akasza85

Dokładnie, wlasnie ogladam sezon 2 odc 22

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones