PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432419}
6,2 31 140
ocen
6,2 10 1 31140
4,6 5
ocen krytyków
Solomon Kane: Pogromca zła
powrót do forum filmu Solomon Kane: Pogromca zła

stwierdzam, że glówny bohater z wygladu podobny do van helsinga

ocenił(a) film na 7
LuisBarnavelt

Mi tam przypomina Hugh Jackmana

ocenił(a) film na 7
LuisBarnavelt

Do tego nawet nie trzeba namyślenia ;)

ocenił(a) film na 8
LuisBarnavelt

po namysleniu stwierdzam jak tu komentowac takie cos, moim zdaniem az prosi sie o hejta...

LuisBarnavelt

Postać Van Helsinga grana Jackmana była własnie wzorowana na postaci Kane'a z opowiadań Howarda :P

ocenił(a) film na 9
Vitcher

Guzik prawda, Howard stworzył postać Kane'a w oku 1928, zaś Stoker postać Van Helsinga w roku 1897, a zatem 31 lat wcześniej. Nikt tu nikogo na nikim nie wzorował. Tak jak nie ma związku między Kajkiem i Kokoszem a Asteriksem i Obeliksem. Zbieżność wyjątkowa, jednak czysto przypadkowa.

astrajos

przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Mówimy o postaci z tego konkretnego filmu, to nie jest Dr. Abraham Van Helsing Stroker'a, tylko całkiem inna postać.

ocenił(a) film na 9
Vitcher

Następnym razem zaznacz wyraźnie, czy masz na myśli postacie literackie, czy postacie filmowe z wybranych filmów. Cóż, jeśli to howardowski bohater literacki był dla twórców filmu wzorcowy jako inspiracja dla ichniego bohatera filmowego, to nic tylko się z tego cieszyć :)

astrajos

"Wyraźnie" zaznaczyłem że mówię o postaci granej przez Jackmana :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones