PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149611}

Uraz

Prime Suspect
6,6 17
ocen
6,6 10 1 17

Uraz
powrót do forum filmu Uraz

Nieco zapomniany już film trzyma w napięciu, czuć na odległość "Pierwszą krew", świetne kreacje Stallone'a i Drago, długo pozostająca w pamięci muzyka. Podobno dla VIM-u film czytał Tomasz Knapik, mam jeszcze wersję, którą czytał Janusz Kozioł.

Zlota_Generacja

Gdzie można obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 7
ebmr

Ja miałem oba filmy na VHS, jedną pogoniłem lata temu - ta od VIM-u, drugą mam jeszcze - wersja, którą czyta J. Kozioł, ale to jakaś stadionówka.

Zlota_Generacja

Właśnie szukałem w necie ten film z polskim lektorem niestety nigdzie nie można znaleźć a tak chętnie bym obejrzał z ciekawości

ocenił(a) film na 7
ebmr

Podejrzewam, że ciężko będzie Ci znaleźć ten film w sieci, zresztą to mnie nie dziwi, bo potępiam takie zjawisko i żadnych nagrań nie udostępniam dla ogółu, najprawdopodobniej za 1-2 miesiące będę wystawiał na sprzedaż jakąś część kaset - głównie stadionówki/własne nagrania, to wówczas mogę dać ci cynę :)

Zlota_Generacja

ebmr witam mam pytanie posiadasz ten film Uraz z Frank stallone ???

Zlota_Generacja

Zlota_Generacja witam mam pytanie posiadasz ten film Uraz z Frank stallone ???

tiger29

Właśnie szukałem tego filmu w sieci przykro mi niestety nie trafiłem na żadne ślad widzę że tu gra brat Sylwestra Stallone i Billy Drago aktor grający czarne charaktery z różnych filmów z przyjemnością bym sobie obejrzał wcześniej nigdy nie oglądałem Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones