Jack MacGowran

John Joseph MacGowran

7,8
985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack MacGowran

w nieustraszonych pogromcach wampirów. to była rola, która zostaje w pamięci na bardzo długo :)

Gandiusha

To ten dziadek :) ? Bo grał rewelacyjnie :D

Wodzirej

tak, tak, tak :) to ten dziadek - profesor. takich ról już nie ma ;p

Wodzirej

Niby dziadek, ale zauważcie że miał wtedy tylko 49 lat.

Gandiusha

Grał świetnie :). Trochę z wyglądu przypominał mi Alberta Einsteina:)

Eleanor_Caufield

Albert Einstein: pogromca wampirów ; ). Zgadzam się, to była moja pierwsza myśl, gdy zobaczyłam go na ekranie. Towarzysząca mi zresztą przez cały seans przez co podśmiewałam się w duchu nieraz.

Gandiusha

Gral takze w 'Matni' tego samego Romana oraz 'Egzorcyscie' - swietne role tego irlandzkiego aktora.

Thommy

W 'Egzorcyście' wyglądał dużo młodziej. Ale pokazał tam trochę temperamentu. To podejrzane, że to jego ostatnia rola (czyżby naprawdę szatan go usmiercił:)

Gandiusha

Oj tak, Profesor taki, jak być powinien, po prostu genialny ideał wyobrażenia o tej postaci:)
Każdy drobiazg, w stroju, w geście, minie dopracowany i współtworzący doskonałą całość:)

Gandiusha

Cudowna rola jak i sam film...

Gandiusha

zgadzam się, jako profesor był po prostu wspaniały. rola przemyslana i dopracowana w kazdym calu

gdytanczenaddrzewami

Haha. Mega. Kunszt aktorki przy tej roli można mu dopisać :D

Gandiusha

Racja! Świetna, charakterystyczna rola zbzikowanego profesorka. A jak go jeszcze zobaczyłem bez tej charakteryzacji w "Egzorcyście" to nie poznałem, że to on. Dopiero wchodząc na Filmweb, kapnąłem się, że grał tego pijanego reżysera :) Szkoda, że tak dosyć wcześnie pożegnał się z życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones