Linda BlairI

Linda Denise Blair

8,3
2 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Blair

Gdybym spodkała tą dziewczynę na ulicy to uciekłabym z krzykiem, o ile nie dostałabym wcześniej zawału.....;)

Miss_Xev

A to dlaczego :) może przeraziła cie jej twarz w "EGZORCYŚCIE" faktycznie można sie było wystraszyć ;)

Miss_Xev

święta racja,ja bym zemdlała ze strachu...jak sobie czasem przypomnę tę twarzyczkę to JEJUUUU

agnieszkakolek

ja bym sie pomodlil a pozniej poprosil o autograf xD

agnieszkakolek

No "Egzorcysta" właśnie leci w tv. Linda jest świetna w roli Regan ;D czego nie można powiedzieć o wielu innych jej filmach ;/

Sidewinder

Nie no prosze Was.
Film rewelacyjny itp.
Straszny,baaardzo ale przeciez to aktorka.

czarnyrazydwa

e fajna laska czego sie bać ,,,,,ej ludzie ludzie ehehehehehheheehehe

konrii_2

Kurde, coś w tym jest. Egzorcysta był chyba na tyle sugestywny, że później gdziekolwiek widziałem LB, to zaraz się spodziewałem, że jej się łeb przekręci o 180 stopni i zacznie rzygać zielonym :)

King_SX

Eeee... to w filmie było... A Linda Blair to tylko aktorka...

agnieszkakolek

"jak sobie czasem przypomnę tę twarzyczkę to JEJUUUU"

Ja tak samo.Mimo,że wiem,że to charakteryzacja to ile razy widzę Lindę Blair w tym filmie to mam gęsią skórkę.Dodam,też,że nieźle zagrała w tym filmie.Wielkie BRAWA dla niej !!!

Miss_Xev

haa, wyobrazcie sobie, ze ja znam taka panienke, ktora wyglada dokladnie tak jak Regan w chwilach opetania...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones