Maud Adams

Maud Solveig Christina Wikstrom

7,1
1 160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maud Adams

Maud Adams dla mnie stworzyła w " Ośmiorniczce " najlepszą dziewczyne Bonda ww historji a jaka jest wasza ulubiona ?

Bondman

to chyba jedyny film o przygodach JAMESA BONDA jak tak twierdzisz...

ona była najbrzydszą dziewczyną bonda najstarszą i najnudniejszą

konrii_2

Najbrzydsza, ha ha! Weź nie bądź daremny.

konrii_2

A nie Honor Blackman z Goldfingera była najstarsza 38 lat i Monica Belucci 52 Spectre ?

Bondman

Masz rację była wspaniała i najlepsza.

Natasza882

Mi się podobała njbardziej Britt Ekland z "Czlowieka ze złotym pistoletem" w którym Maud zreszta też zagrała ;D a ona sama lepiej wyglądała w "Człowieku......." niż w "Ośmiorniczce" ;)

Sidewinder

A według mnie lepiej wyglądała w Ośmiorniczce.

Bondman

Podobnie jak kolega wyżej Britt Ekland, ale pierwsze miejsce w moim osobistym, subiektywnym rankingu ,,bondynek" (lol, kto wymyślił tę nazwę?) zajmuje Barbara Bach, czyli mjr Amasowa ze ,,Szpiega, który mnie kochał".

Bondman

Seymour !

Bondman

Najlepiej zagrana to Ursula Anders w Dr.No oraz Famke Jansen w Goldeneye .

Bondman

Dorzucę - Carole Bouqeut. Njpiękniejsza

Tokugawa1982

Ze złych najlepsze były chyba Barbara Carrera z "NSNA" (złoty glob za to chyba dostała) i Famke Jansen jako Xenia w "Goldeneye". Przyćmiła ona nieco naszą dumę Isabelę Scorupco jako Natalię Simionovą. No i oczywiście bardzo lubię Honor Blackman i Dianę Rigg z "Goldfingera" i "OHMSS".

Bondman

Dla mnie Barbara Bach i Bérénice Marlohe ale wybór jest tak duży, że można by przynajmniej po pięć wybrać bo to wszystko były piękne kobiety, choć niektóre były uznawane za piękne tylko w tamtych czasach gdy grały właśnie w Bondach a dziś mogą się niezbyt podobać. Szczególnie młokosom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones