PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96140}

101 Dalmatyńczyków

101 Dalmatians: The Series
7,0 586
ocen
7,0 10 1 586
101 Dalmatyńczyków
powrót do forum serialu 101 Dalmatyńczyków

Miałam sześć lat, kiedy oglądałam z przyjaciółką po raz pierwszy ten serial. Wtedy byłyśmy małe, wierzyłyśmy we wszelkie potwory. Natknęłyśmy się na odcinek, którego tytuł brzmiał: "Kosmiczne psy".
Małe dalmatyńczyki były tam zielone, cały odcinek owiany był mroczną atmosferą, przyciemniony obraz, przerażająca muzyka (być może są to tylko wspomnienia przerażonych sześciolatek).
Później przyjaciółce zginęły wszystkie kasety z tym serialem i przez kolejne 12 lat dręczą nas tylko rozmyte upływem czasu wspomnienia.

Czy ktoś może mi pomóc i zapewnić mnie, że taki odcinek naprawdę istnieje? Rozwiać moje i przyjaciółki wątpliwości i uspokoić, utrzymać w przekonaniu, że nie oszalałyśmy?

BellatriksBlack

Istnieje taki odcinek - sprawdziłem na angielskiej wiki. Fabuła to taka parodia horrorów science fiction, pewnie stąd ta mroczna atmosfera. Jeden z bohaterów ubzdurał sobie, że pieski zmieniły się w kosmitów i próbuje się przed nimi ratować.
Trzymaj link do opisu: http://disney.wikia.com/wiki/Invasion_of_the_Doggy_Snatchers

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones