PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766274}

Egzorcysta

The Exorcist
7,6 8 314
ocen
7,6 10 1 8314
Egzorcysta
powrót do forum serialu Egzorcysta

Nareszcie dobry serial.

ocenił(a) serial na 8

Dzisiaj miałem przyjemność obejrzeć pierwszy odcinek. Serial zapowiada się naprawdę świetnie. Oczywiście pod koniec odcinka pojawił się motyw, skomponowany przez Mike'a Oldfielda z oryginalnego filmu. Polecam.

ocenił(a) serial na 1
1OXO1

Ocenił po jednym odcinku, potrzeba Ci egzorcysty.

ocenił(a) serial na 8
bdt233

Tak, oceniłem pierwszy odcinek. Nie potrzeba egzorcysty a jedynie szkoły gdzie nauczą czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 8
1OXO1

Po 3 odcinku....super serial ;)

ocenił(a) serial na 8
amakulska

Mozlliwe spojlery !!!!

Oj tak super serial. Ciekawe postacie choc u niektorych charakter mogliby bardziej rozbudowac, bysmy mogli.lepiej ich poznac, ale tak to ok. Ciekawa postac Casey, watek zakompleksionej dziewczyny bardziej podatnej na wplyw demona do mnie przemawia. Dobrze tez pokazana manipulacja demona i sceny gdy przemawia bardzo dobre. Do tego bardzo dobra, niepokojaca muzyka.

No i ojciec Michael, bardzo ciekawa i niejednoznaczna postac. Na poczatku wydawal sie zly, ze dreczy tamto dziecko, a jednak nie. Chcial je tylko uwolnic od opetania. No i w ogole jest taki oryginalny, czasem oschly, nie taki zwykly i niby dobrotliwy ksiadz. Przez to.jest ciekawszy.

ocenił(a) serial na 9
monika220

Jaki Michael?

ocenił(a) serial na 8
SweetEmmeline

Aaa chodzi mi o drugiego ksiedza, tego co rovil egzorcyzm na chlopcu. Chyba pomylilam imie.

ocenił(a) serial na 9
monika220

Zdarza się, ten starszy ma na imię Marcus.

ocenił(a) serial na 8
SweetEmmeline

Ok no tak :-)

ocenił(a) serial na 7
1OXO1

Jest jeszcze jeden smaczek, mianowicie gdy młody ksiądz przegląda zdjęcia dotyczące przypadków egzorcyzmów, na jednym z nich widnieją schody z Egzorcysty z 1973 roku... :)

ocenił(a) serial na 9
ollorin

tak jest, baczne oko

ollorin

Nie tylko schody, pisze o dwóch ofiarach egzorcyzmów w Georgetown (ksiądz Karras i Merrin) i jest tam wzmianka m.in. Chris MacNeil - znanej aktorki, matki Regan. Ot, przyjemny akcent i oczko w stronę fanów filmowego "Egzorcysty".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones