Egzorcysta (2016-2017)
Egzorcysta: Sezon 1 Egzorcysta sezon 1, odcinek 1
odcinek Egzorcysta (2016-2017)

Rozdział pierwszy: A wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie

And Let My Cry Come Unto Thee 47m
7,5 420
ocen
7,5 10 1 420
Egzorcysta
powrót do forum s1e1

TAK jak wyżej :) brakowało mi serialu ,który będzie miał smaczek.. klimat.. oby The Exorcist był takowy.. :)

cyklonos

Wg mnie potencjał na pewno jest! Może nie na parę sezonów, ale 1 czy 2 mocne na pewno. Efekty dość ładne, aktorzy dobrze dobrani, jest ten dreszczyk - do mnie to przemawia, a przynajmniej ten pierwszy odcinek. Czekam jak Ty na następny :)

vilandra_4

ja również widzę to podobnie.

ocenił(a) serial na 8
cyklonos

Mnie też się po pierwszym odcinku podoba. Może wreszcie dostaniemy coś ciekawego i nieprzerysowanego, po beznadziejnym Damienie i Outcast.

ocenił(a) serial na 8
cyklonos

Zgadzam się z tym.Pierwszy odcinek super,mam nadzieję ze tego nie zepsują

ocenił(a) serial na 8
cyklonos

Dokładnie nareszcie porządny serial . Powiem szczerze że najlepiej oglądać go późno wieczorem w ciszy . W pilocie były 2 sceny w których miałem ciary , /ten chłopiec na łóżku i końcówka na strychu czapki z głów .

ocenił(a) serial na 9
Tomasz_KOT

i tak też było oglądane :) do tego na kinie domowym 5.1 :P

użytkownik usunięty
cyklonos

Czyli polecacie? Bo ja akurat szukam serialu grozy (jestem już po AHS i Slasher)

ocenił(a) serial na 9

to dopiero 1 odcinek :) możesz zobaczyć ocenisz nic nie tracisz nie musisz oglądać całego sezonu itd bo.. wszyscy jesteśmy na początku :P wiadomo zawsze będzie jakiś nie dosyt bo są gusta i guściki jak to się mówi :)

ocenił(a) serial na 8
cyklonos

właśnie widziałam 3 pierwsze odcinki i jż czekam na 4ty. Dobry mi się podoba:)

Tomasz_KOT

Scena na strychu była mocna to trzeba przyznać.

ocenił(a) serial na 8
kolo_103

Wiecie moze gdzie jest gdzies 4 odcinek? Na cda chyba nie ma, torrentow nie umiem pobierac, zwlaszcza, ze teraz na smartfonie ogladam.

monika220

nie ma jeszcze napisów do 4 odc może dlatego nikt narazie nie dodaje na cda

ocenił(a) serial na 8
kolo_103

Aha rozumiem.

ocenił(a) serial na 8
monika220

Poczekam jak trzeba to trzeba ;-)

ocenił(a) serial na 8
monika220

4 odcinek na cda juz jest fajnie obejrze :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones