Egzorcysta (2016-2017)
Egzorcysta: Sezon 1 Egzorcysta sezon 1, odcinek 5
odcinek Egzorcysta (2016-2017)

Rozdział piąty: Moja bardzo wielka wina

Through My Most Grievous Fault 41m
7,7 299
ocen
7,7 10 1 299
Egzorcysta
powrót do forum s1e5

s01e05

ocenił(a) serial na 7

Ale dowalili na koniec hehe.Historia zatoczyła koło.

levy42

Muszę się z tobą zgodzić myślałem że ten serial będzie tylko nawiązywał do filmu a nie sądziłem że jest jego kontynuacją. Niestety popełniłem błąd bo dowiedziałem sie że Angela Rance jest Regan McNeil na wikipedii. WIKIPEDIA TO ZŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

levy42

Wytlumaczysz mi prosze o co chodzi z Rachel Mcneil? Nie ogladalem pierwowzoru :(

electrode

Regan McNeil tak nazywała się ta opętana dziewczynka z pierwowzoru

ocenił(a) serial na 8
levy42

Z waszych wypowiedzi wnioskuję, ze serial się podoba. Cieszę się, bo słyszałem już różne opinie, w większości odmienne od mojej, co mnie trochę martwiło.
Lece w takim razie nadrobić 5ty odcinek :)

ocenił(a) serial na 7
bch_zywiec

no mi tak średnio w sumie,a już wątek tego latino księdza dobija po prostu i nie wiem po co istnieje w ogóle..

ocenił(a) serial na 8
levy42

Wg mnie wszystki by było idealnie, gdyby nie spieszyli się az tak z rozwiązaniem akcji. Wg mnie , po prostu czegoś brakuje pomiędzy trzecim a czwartym epizodem, za szybko ruszyło to wszystko z egzorcyzmem i wgl.

levy42

Ojciec Karras był Włochem, to ojciec Ortega może być Meksykaninem, czy kim on tam jest.

levy42

Właśnie skończyłem oglądać. To był finał sezonu i nie wiemy, czy serial będzie kontynuowany (bo podobno oglądalność mała), a tu akcja urwana w trakcie. Sam odcinek rozczarował mnie, spodziewałem się bardziej emocjonującej rozgrywki, a wyszło jakoś tak miałko. Zaskoczenie na plus - wyznanie Angeli, ale to trochę za mało. Do czwartego odcinka było ciekawie, napięcie rosło, podobało mi się pokazanie procesu opętania z punktu widzenia osoby, która tego doświadcza, ale w ostatnim odcinku jakby wszystko siadło i nawet sam egzorcyzm tak nie porywał, dopiero ostatnie minuty były intrygujące.

Mam nadzieję, że jednak powstanie kontynuacja i twórcy się postarają, bo serial ma potencjał. Pozostaje czekać.

maciowski

Jak to finał? Mają być jeszcze 3 odc. od listopada kończące ten sezon. Mógłbyś podać linka z informacją o tym, że mogą nie kontynuować serialu?

Poniland

Wikipedia podaje że sezon ma 13 odcinków a znamy tytuły 6 i 7 odcinka być może po 7 będzie jakaś przerwa . Właśnie skojarzyłem nazwisko Macneil . To teraz można powiedzieć że ten demon przeszedł z matki na córkę ? I chce wejść ponownie do Regan ?

Poniland

Ok mój błąd. Pierwszy sezon faktycznie ma 8 odcinków, a byłem przekonany, że to był finał, bo czytałem tu na forum, że sezon ma 5 odcinków i z takim też nastawieniem oglądałem ten epizod. Uff.. ;) Cieszę się, że to nie koniec i twórcy mogą nas jeszcze mile zaskoczyć.

Co do kontynuacji to nie ma chyba jeszcze potwierdzonych informacji, czy będzie kolejny sezon, ani czy serial anulują. Ktoś napisał na forum, że Egzorcysta ma słabą oglądalność w USA, a to raczej nie rokuje dobrze na przyszłość.

maciowski

Sprostowanie. Po komentarzu Taio poszukałem informacji o liczbie odcinków, ale różne strony podają sprzeczne informacje. Pojawia się liczba 8 jak i 13, a na stronie FOXa nie ma informacji na ten temat. Na filmwebie zgłoszono do akceptacji listę 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
levy42

Twist fantastyczny zrobili, tylko szkoda, ze to nie Ellen Burstyn zagrała jej matkę, byłoby wtedy idealnie :)

levy42

coś jak omen poziom strachu Disney Channel

ocenił(a) serial na 10
levy42

Noooo bosko bosko naprawdę dawałem do 3 odc ocene 8 ale po 4,5 podnoszę 9 oby tak dalej

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

Nie no nie przesadzalabym z tym Disney Channel. Serial straszny moze nie jest (choc jak dla mnie mial niepokojace momenty), ale uwazam, ze jest ciekawy mimo gorszych momentow i gra aktorska dobra, opetanie ciekawie pokazane. Mnie serial wciaga i ciezko sie oderwac, jestem juz ciekawa nastepnych odcinkow, a obejrzalam juz 6 i 7. Dla mnie taki serial nie musi byc straszny, grunt, ze ma wiele innych zalet i ze kibicuje bohaterom, nie sa mi obojetni. Do tego fajny klimat. W sumie romans ksiedza Thomasa nie jest az tak potrzebny, ale zrobiony pewnie, zeby kobiety mogly powzdychac, bo milo sie na tego aktora patrzy moim zdaniem ;-) No ale innego znaczenia to faktycznie nie ma, choc dobrze widziec, ze jest czlowiekiem ze slabosciami.

ocenił(a) serial na 10
monika220

Dobrze to ujęłaś "momenty" ma naprawdę dobre
Na księdza ? dobrze ci się patrzy :D .... to zapytam mojej jak dojdziemy do 8 odc czy podoba się jej ksiądz :P

ha ja zas nie mogę oderwać od Casey Rance boże naprawdę jest prześliczna :( 8/10 nawet jeśli zamienia się w to coś:D to już tak pici pici mniej ale nadal śliczna :P

(Best moment suknia mmmm ^^)

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

Tak :-) A czemu zapytasz dziewczyne akurat po 8 odcinku? Ty ktory odcinek ostatnio obejrzales? Jestem kobieta, ale urode kobiet tez dostrzegam i tak aktorka grajaca Casey jest sliczna :-) Kat moim zdaniem tez jest piekna, regularne rysy twarzy, typowa klasyczna uroda, nie ma do czego sie przyczepic, ale u niej troche irytuje mnie wyraz twarzy, ciagle ten sam zbolaly, ale moze taki sposob grania, dla mnie sredni. No ale sama uroda to nie wszystko. Za to Casey swietnie zagrana, wczula sie aktorka.

ocenił(a) serial na 8
monika220

A Geena Davis za to niezla, ale tez czasem mnie jej mina irytuje, jakos tak :p

ocenił(a) serial na 10
monika220

Bo to najbliższy odc który będę teraz z nią oglądał , oglądałem osatnio 7 teraz na 8 czekam wiec zapytam w 8 :P heh
No KAT też sliczna ale jej daje 7 max na 10 :D

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

Ok rozumiem. No tak, wedlug mnie tez Casey lepsza, jeszcze ciekawsza uroda :-)

ocenił(a) serial na 10
monika220

Bardziej seksowaniejsza aaa ciekawsza :P

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

Tak dokladnie tez tak mysle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones